Nabídka jídelních himálajských solí Cereus 

 Koupit jídelní himálajskou sůl Cereus

Růžová sůl je velmi chutná a výborně osolí vaše pokrmy, ať už studené či vařené kuchyně. Prodává se buď mletá, do mlýnku a nebo v celých krystalech na solanku. Je bohatá na esenciální minerály v přírodní podobě, zejména vápník, draslík, hořčík, železo, zinek, mangan, stopové množství jódu.

Koupit růžovou sůl Cereus

Diamantová (halitová) sůl má velmi jemnou chuť, výborně solí. Díky minimálnímu obsahu minerálních látek je bílo-křišťálově zabarvena, je energeticky silnější. Pro její vzhled a léčivé  účinky se jí také říká diamantová sůl. Prodává se buď  mletá, do mlýnku nebo v celých krystalech.

Koupit diamantovou sůl Cereus

Bylinkové a kořeněné sole Cereus v BIO kvalitě

Koupit bylinkové a kořeněné sole Cereus

  Jedlá bylinková sůl - Devět sil, produkt kontrolovaného eko. zemědělství
Složení: růžová sůl Cereus, bazalka, kopr, dobromysl, estragon, libeček, pažitka, petržel, tymián a yzop.


Jemná směs z kvalitních surovin vhodná i pro nejmenší. Výborná do salátů, polévek, na špagety, na chleba s máslem ale i do omáček… Bylinkovou solí ochuťte jídlo buď po uvaření, nebo přímo na talíři těsně před jídlem. Nejlépe tak zachováte vlastnosti bylinek.
 
  Česneková sůl - růžová sůl Cereus, česnek, chilli a petržel
Je výborná pro ty, co si rádi jídlo chutně a zdravě okoření. Proč chilli? Chilli má ostrou pikantní chuť ale je citlivé k tkáním našich střev a neničí je. Dodává tělu zdravou ohnivou energii. Léčivé účinky česneku a petržele asi není třeba představovat.


Je to chutná pikantní sůl vhodná do všech vařených pokrmů: omáček, polévek, na vařenou zeleninu aj. ale je také výborná na chlebě s máslem. Prodává se jemně mletá, nebo jako náplň do mlýnku, který bude ozdobou vašeho stolu.

 Rozcestník o přírodní soli Cereus

 

 

Copyright © Cereus s.r.o.
Všechny texty jsou chráněny autorským právem